تنها راز یک جراحی ایمپلنت دندان بی نظیر

در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی در مورد ایمپلنت دندان، ایمپلنت دیجیتال، انواع ایمپلنت و طول درمان ایمپلنت بدست خواهید آورد و ویدئوهای بسیار جذاب و آموزنده‌ای خواهید دید.

ایمپلنت دندان یک جراحی بسیار ارزشمند اما گران‌قیمت است. انسان‌ها قبل از انجام هر کار مهمی نیاز دارند از رمز و راز و تمامی جزئیات آن کار مطلع شوند تا بتوانند تصمیم درستی بگیرند.
من به این دلیل از واژه راز استفاده کرده‌ام که بسیاری از افراد، اطلاع بسیار کمی از پروسه درمان ایمپلنت دارند و تنها معیار آن‌ها برای انتخاب دندان‌پزشک موردنظرشان این است که از چند جا قیمت بگیرند و فردی که قیمت کمتری را پیشنهاد می‌دهد انتخاب کنند.
البته در خرید هر محصول یا خدمت، همیشه قیمت یکی از مهم‌ترین معیارها است اما به‌ویژه در انجام کارهای خدماتی معیارهای مهم دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند.

تغییر شگفت انگیز کاشت ایمپلنت در زیبایی و بهبود کیفیت زندگی

 

کاشت ایمپلنت اگر به روش حرفه‌ای انجام شود می‌تواند کیفیت زندگی انسان را متحول کنید.

لطفا قبل از اینکه ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید فیلم کوتاه زیر را ببینید. این فیلم در مورد تغییرات باور نکردنی‌ای است که در دندان‌های فک بالای یکی از بیماران دکتر آرش همت ایجاد شده است.

البته درمان فک پایین این بیمار در مراحل بعدی انجام خواهد شد.

 

 

مثالی از سفارش دوختن کت‌شلوار یا یک لباس شب زنانه

فرض کنید شما برای یک مهمانی بسیار مهم می‌خواهید سفارش دهید که برای شما لباس بدوزند. آیا از چند جا قیمت می‌گیرید و هر فردی که با قیمت ارزان‌تری لباس می‌دوزد را انتخاب می‌کنید؟
مسلماً برای مهمانی‌های بسیار مهم این کار را انجام نمی‌دهید. هدف از ارائه این مثال این بود که این موضوع درک شود که چرا نباید برای ایمپلنت دندان که قرار است برای همیشه از آن استفاده کنید، قیمت را به‌عنوان تنها معیار خود در نظر بگیرید.
یک جراحی ایمپلنت خوب می‌تواند کیفیت زندگی شما را در آینده متحول کند. پس مراکز دندانپزشکی‌ای که شعار ایمپلنت ارزان می‌دهند الزاماً نمی‌توانند قابل‌اعتماد باشند.

چرا کیفیت مواد به‌کاررفته در ایمپلنت، مهم‌ترین معیار آن نیست؟

مجدداً به مثال سفارش طراحی و دوخت لباس برای یک مهمانی مهم برمی‌گردیم. آیا به نظر شما اگر یک پارچه بسیار باکیفیت را تهیه کنیم و به خیاطی بدهیم که تبحر کافی را ندارد، می‌توانیم لباسی زیبا داشته باشیم؟
بسیاری از افراد فکر می‌کنند که اگر جنس ایمپلنت دندان خوب باشد بنابراین بهترین نتیجه را دریافت خواهند کرد. معمولاً این سؤالات را زیاد می‌شنوم:
آیا از ایمپلنت آمریکایی استفاده می‌کنید؟
آیا از ایمپلنت سوئیسی استفاده می‌کنید؟
آیا از ایمپلنت آلمانی استفاده می‌کنید؟
همان‌طور که اگر جنس پارچه خوب باشد الزاماً لباس خوبی نخواهیم داشت، اگر جنس ایمپلنت هم باکیفیت باشد الزاماً نتیجه خوبی را در دهان خود حس نمی‌کنیم.

پس تنها راز یک جراحی ایمپلنت بی‌نظیر چیست؟

برای اینکه یک جراحی ایمپلنت بی‌نظیر داشته باشید مهم‌ترین نکته‌ای که باید مدنظر قرار دهید تا با داشتن یک طرح درمان خوب، کیفیت زندگی شما متحول شود، این است که به یک دندان پزشک متبحر درزمینهٔ ایمپلنت و پروتزهای دندانی مراجعه کنید.

آیا یک جراح ایمپلنت حرفه‌ای، با مواد بی‌کیفیت و ایمپلنت چینی هم نتیجه می‌گیرد؟

نکته مهم در تنها راز کاشت ایمپلنت موفق همین است. یک پزشک متخصص و متبحر در ایمپلنت دندان، هیچ‌وقت از مواد بی‌کیفیت استفاده نمی‌کند. بنابراین وقتی شما یک دندانپزشک خوب را انتخاب می‌کنید، خیال خود را از تمامی جنبه‌های دیگر راحت می‌کنید.
با انتخاب یک دندان‌پزشک خوب، به‌راحتی می‌توانید به طرح درمان پیشنهادی او اعتماد کنید.

ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت دندان

تعدادی از بهترین برندهای ایمپلنت دندان به شرح زیر هستند:
• Zimmer Biomet ایمپلنت آمریکایی
• ITI Strumann ایمپلنت سوئیسی
• AStra Bioear ایمپلنت سوئدی
• Xive ایمپلنت آلمانی
• Biomet 3i ایمپلنت آمریکائی

برای اینکه بدانید ازنظر دکتر آرش همت بهترین ایمپلنت دندان چه مارکی است لطفاً ویدئو زیر را تماشا کنید

 

 

 

ایمپلنت دندان از چه اجزایی تشکیل می‌شود؟

1. پایه ایمپلنت
به پایه ایمپلنت، پست یا فیکسچر هم می‌گویند. پایه ایمپلنت یک پیچ تیتانیومی است که به استخوان فک جوش‌خورده و یک پایه بسیار قوی و ایمن برای نگه‌داشتن تاج دندان مصنوعی به وجود می‌آورد.
2. کانکتور
نام دیگر کانکتور، اباتمنت است. این قطعه برای ثابت نگه‌داشتن تاج دندان مصنوعی روی پایه ایمپلنت مورداستفاده قرار می‌گیرد و معمولاً به شکل شش‌وجهی یا 8 وجهی است.
3. تاج دندان
به تاج دندان، پروتز دندان مصنوعی هم می‌گویند. این قسمت کاملاً شبیه دندان طبیعی است و معمولاً از مواد سرامیکی ساخته می‌شود.

ایمپلنت دندان

مراحل کاشت ایمپلنت به چه صورت است؟

کاشت ایمپلنت در دو مرحله انجام می‌شود
1. در مرحله اول پایه ایمپلنت در استخوان فک گذاشته می‌شود.
2. در مرحله دوم اباتمنت و تاج دندان مصنوعی، روی پایه ایمپلنت قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است که نمی‌توان در همان مرحله کاشت پایه ایمپلنت، اباتمنت و تاج دندان مصنوعی را هم روی آن سوار کرد. چراکه پس از کاشت پایه ایمپلنت، 3 تا 6 ماه زمان نیاز است تا پایه ایمپلنت به استخوان فک جوش بخورد و توانایی حمایت کردن از تاج دندان مصنوعی را داشته باشد.

از چه سنی می‌توانیم دندان‌های خود را ایمپلنت کنیم؟

بهتر است ایمپلنت دندان برای افرادی که سن کمتر از 18 سال دارند انجام نشود. چراکه فک بیمار هنوز رشد کامل خود را انجام نداده است. از طرفی ایمپلنت دندان برای افرادی که سالمند هستند مشکلی ایجاد نمی‌کند.

دوره درمان ایمپلنت چقدر طول می‌کشد؟

اگر بیمار نیاز به درمان‌های پایه‌ای از قبیل لیفت سینوس یا پیوند استخوان نداشته باشد درمان ایمپلنت با کاشت پایه ایمپلنت در فک بیمار شروع می‌شود، 3 تا 6 ماه طول می‌کشد که پایه ایمپلنت به فک جوش بخورد. سپس اباتمنت و تاج دندان روی پایه ایمپلنت قرار می‌گیرد.
پس از قرار دادن تاج دندان، حداکثر تا 3 ماه، بیمار در شرایط ریکاوری پس از درمان است. پس از گذشت 3 ماه، دندان ایمپلنت شده بیمار همانند یک دندان کاملاً طبیعی است.

همین حالا می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید و یک مشاوره تلفنی داشته باشید.
برای عزیزانی که پس از رزرو وقت، حضوراً تشریف بیاورند یک جلسه مشاوره کامل و دقیق توسط آقای دکتر همت انجام خواهد شد.
26140271(021)
8957010(0912)

 

پیوند استخوان چیست و چرا گاهی قبل از کاشت ایمپلنت نیاز است انجام شود؟

جراحی پیوند استخوان لثه برای افرادی به‌کاربرده می‌شود که استخوان فک آن‌ها تحلیل رفته است. اگر استخوان فک بیمار تحلیل رفته باشد، پایه ایمپلنت که در فک بیمار کاشته می‌شود، به‌خوبی به استخوان فک جوش نمی‌خورد و ایمپلنت دندان با شکست مواجه می‌شود.
بنابراین دندانپزشک قبل از اقدام به جراحی ایمپلنت در ابتدا وضعیت استخوان‌های فک را بررسی می‌کند و درصورتی‌که استخوان فک تحلیل رفته باشد نیاز است قبل از اقدام به کاشت ایمپلنت جراحی پیوند استخوان لثه انجام شود.

بهترین زمان برای درمان ایمپلنت

شاید برای شما سؤال باشد بهترین زمان درمان ایمپلنت چیست؟
دکتر آرش همت به این سؤال شما پاسخ داده است. لطفاً این ویدئو را ملاحظه بفرمایید

 

 

ایمپلنت دیجیتال یا ایمپلنت بدون جراحی تهاجمی چیست؟

این روزها اسم ایمپلنت دیجیتال یا ایمپلنت بدون جراحی زیاد به گوش می‌رسد. در ایمپلنت دیجیتال برای کارگذاری ایمپلنت، دیگر نیاز نیست که لثه برش داده شود.
مزیت ایمپلنت دیجیتال به کاشت ایمپلنت به روش سنتی این است که به دلیل نداشتن زخم، پروسه جراحی حدود 20 روز سریع‌تر انجام می‌شود.
ازآنجایی‌که توضیح ایمپلنت دیجیتال به‌صورت نوشتاری شاید به شکل واضح قابل‌درک نباشد، یک ویدئو مفید و قابل‌فهم درزمینهٔ ایمپلنت دیجیتال برای شما تهیه و تدوین کرده‌ایم تا با روش کاشت ایمپلنت بدون جراحی تهاجمی به‌خوبی آشنا شوید.

درمان بی‌دندانی کامل با ایمپلنت

یکی از معجزه‌های ایمپلنت این است که افرادی که دچار بی‌دندانی کامل هستند و دوست ندارند از دست‌دندان مصنوعی استفاده کنند می‌توانند دندان‌های خود را ایمپلنت کنند و همانند فردی که دندان‌های کاملاً سالمی دارد به زندگی خود ادامه دهند.
در این روش لازم نیست به‌جای تمامی دندان‌ها ایمپلنت گذاشته شود و برای برخی از دندان‌ها می‌توان از بریج استفاده کرد تا هزینه درمان کاهش یاید.
فیلم زیر، یک گزارش تصویری از درمان بی‌دندانی کامل هست که توسط دکتر آرش همت انجام‌شده است. مشاهده این ویدئو حتماً برای شما جالب خواهد بود.

 

 

همین حالا می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید و یک مشاوره تلفنی داشته باشید.
برای عزیزانی که پس از رزرو وقت، حضوراً تشریف بیاورند یک جلسه مشاوره کامل و دقیق توسط آقای دکتر همت انجام خواهد شد.
26140271(021)
8957010(0912)

برای اینکه شناخت بیشتری نسبت به جراحی‌های دکتر همت داشته باشید لطفاً پیج اینستاگرام ایشان را دنبال کنید:

Instagram: Dr.Hemmat.Vision

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

مشاهده کنید

ایمپلنت بدون جراحی

ایمپلنت بدون جراحی در تهران

ایمپلنت بدون جراحی یا ایمپلنت دیجیتال چیست ایمپلنت بدون جراحی در تهران چیست؟ برای درک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code