درباره پزشک

درباره دكتر آرش همت
متولد بيست و پنجم آذر ماه ١٣٥٥ و فارغ التحصيل سال ١٣٧٩ در رشته دكترا دندانپزشكي از دانشگاه علوم پزشكي اصفهان مي باشد.

وي در طول بیست سال سابقه درمان دندانپزشكي همواره كوشيده است علم خود را به روز كرده و بر همين اساس طي سالهاي ١٣٨٧ الي ١٣٨٩ جهت دريافت مدرك ايمپلتولوژي از دانشگاه علوم پزشكي تهران اقدام و موفق به اخذ مدرك فوق گرديد. سپس با توجه به اهميت دندانپزشكي زيبيايي در سال ٢٠١٠ ميلادي پس از طي دوره يكساله موفق به اخذ گواهينامه دندانپزشكي زيبايي از دانشگاه Baylor science center Texax گرديد كه از مراكز به نام و معتبر اين رشته مي باشد. همچنين همزمان با همكاري دانشگاه اولترادنت امريكا اموزش انواع سراميكها در دندانپزشكي و ساخت لمينيت ها را تجربه نمود. لازم به ذكر است به دليل مطالعه و انجام انواع كيس هاي زيبايي عضو اكادمي دندانپزشكي زيبايي امريكا(ACCD) نيز گرديد.
دكتر آرش همت با توجه به لزوم دارا بودن دانش در دو حوزه زيبايي و ايمپلنت در سال ١٣٩٢ هجري شمسي در دوره جراحي پيشرفته استخوان و ايمپلنت شركت نمود و پس از اخذ آزمون با كسب رتبه برتر موفق به دريافت مدرك مستر شيپ ايمپلنت گرديد.
اعتقاد ايشان حركت و عبور از دندانپزشكي سنتي به دندانپزشكي مدرن مي باشد، لذا با تأسيس مطب در اقدسيه تهران و با ١٧ سال تجربه و كسب دانش روز دندان پزشكي و با استفاده از آخرين روشهاي نوين دندانپزشكي در حوزه زيبايي، جراحي، و ليزر تراپي آمادگي خدمت به شما عزيزان به بهترين وجه ممكن و كمترين آزردگي معمول دندانپزشكي را دارد.